(Artikelnr: B180)
In Parijs bekijken twee oude vrienden een videoband van een gruwelijke moord. De band én het gebruikte moordwapen worden daarna weer veilig opgeborgen.

Raymond Thorne wordt gezocht voor moord. In Mexico en Chicago, maar vooral in Los Angeles. De elite-eenheid van de Los Angeles Police Department, het LAPD, zit hem op de hielen. Thorne weet ze telkens weer te ontwijken, totdat hij tegenover John Barron komt te staan. Toch weet hij opnieuw te ontsnappen, en wel op een zeer spectaculaire manier: door de dood.

Barron blijft geobsedeerd door Thorne en de aanwijzingen die hij achterliet:
De sleutels voor een onbekend kluisje, een zakagenda met daarin twee Londense adressen en de tekst ‘7 april/Moskou’. Maar als Barron besluit een nieuw leven in Parijs te beginnen, dwingt hij zichzelf het mysterie rond Raymond Thorne te laten voor wat het is.

Dan wordt er een lijk gevonden in Parijs, en er is maar één persoon die de moord kan hebben gepleegd – Thorne.

694 pagina's
Conditie Boek: Goed
Informatie:
ISBN
9789022538944
Auteur
Allan Folsom
Kaft
Hardcover
Genre
Thriller
Pagina's
694
Conditie Boek
Goed
Uitgever
Uitgeverij Areopagus
Foto('s):
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 1,75
Aantal: Bestellen

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Artikelnummer

B180 

Verzendkosten

€ 7,45 

Voorraad

1

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Anderen bekeken ook
Laatst bekeken producten
Meest bekeken producten